Data-driven marketing.

Data-driven marketing.

Marketing

Kampanie online. Kampanie w mediach tradycyjnych. Podejście oparte na danych.

Podejście oparte na danych rozwiązuje wiele problemów decyzyjnych, szczególnie w obszarze marketingu i mediów. Planujemy działania mediowe tak, aby można było mierzyć ich rezultaty. To pozwala nam podejmować lepsze decyzje.

Planowanie i Zakup Mediów

Interesuje Cię jak dotrzeć do grupy docelowej, zrobić to w odpowiednim miejscu i czasie, przy zachowaniu odpowiednich kosztów. Zwróć się do nas, zaplanujemy i kupimy media dla Twojej firmy.

Digital Marketing


Próbujesz znaleźć nowy sposób na dotarcie do potencjalnych klientów? Dzięki marketingowi internetowemu możesz efektywnie dotrzeć do swoich docelowych odbiorców.

Performance Marketing

Zalety i korzyści płynące z wykorzystania strategii performance. Dowiedz się, jak zwiększyć sprzedaż i pozyskać nowych klientów.

Konsultacje Mediowe

Czy pieniądze, które przeznaczasz na obecność w mediach są lokowane efektywnie? Potrzebujesz konsultacji w zakresie mediów, albo marketingu? Napisz do nas — chętnie pomożemy.

Digital

Online marketing. Kampanie online, analityka online.

Kładziemy duży nacisk na analitykę. Dostarczamy odpowiednie rozwiązania, które pozwalają analizować wyniki kampanii w czasie rzeczywistym. Wdrażamy plany pomiarowe jeszcze przed uruchomieniem działań marketingowych.

Tworzenie Stron Internetowych

Nie masz jeszcze strony, a może chciałbyś odświeżyć obecną. Przygotujemy dla Ciebie projekt strony, a później stworzymy serwis odpowiednio dostosowany do aktualnych wymogów wyszukiwarek.

Analityka Internetowa

Masz problem z implementacją skryptów i tagów zliczających? Nie jesteś pewien, czy dane, które pokazuje Analytics, są właściwe? Nie wiesz ilu użytkowników ma Twój serwis www? Wiemy jak to policzyć.

Paid Search – Reklama w Sieci Wyszukiwania

Masz już swój serwis internetowy, potrzebujesz szybko pozyskać jakościowy ruch, a może prowadzisz kampanie płatne w sieciach wyszukiwania. Uruchomimy Twoje kampanie w Google Ads lub je zoptymalizujemy — zleć nam ich prowadzenie.

Organic Search

Jakie czynniki decydują o pozycji serwisu na stronie z wynikami wyszukiwania, co Google uwzględnia w algorytmie? Co zrobić, aby pojawiać się wyżej?

Content Marketing

„Content is King”. Chcesz przyciągnąć potencjalnych klientów, odpowiadając na ich potrzeby. Pomożemy stworzyć wartościowe treści, dobierzemy odpowiednie formy działań do określonych celów. Zaproponujemy odpowiedni pomiar rezultatów.

Social Media Marketing

Social Media to nie tylko Facebook! Nie wiesz, które platformy będą dla Ciebie optymalne? Chcesz budować ruch organiczny w sieciach społecznościowych, a może zależy Ci na szybkiej budowie zasięgu —  zleć nam prowadzenie kampanii.

Influencer Marketing

Kogo wybrać? Nano, mikro, a może makro influencerów — celebrytów. Jaką formę ma przybrać współpraca z influencerem, czy ma być to lokowanie produktu, recenzja, konkurs czy akcja specjalna? Jak mierzyć rezultaty działań?

Reklama Displayowa – Kampanie typu Display

Banner, Half Page a może Rectangle, jakie formaty powinny znaleźć się w media planie. Jak Adblocki wpłyną na skuteczność kampanii. W jakich sieciach reklamowych wyświetlać reklamę, czy korzystać z remarketingu. Zwróć się do nas – znajdziemy skuteczne rozwiązanie.

Reklama Wideo – Kampanie Wideo

Nie jesteś pewien, z którego dostawcy usług skorzystać? Czy wykupić wyświetlenia bezpośrednio od serwisu internetowego, serwisu VOD, w sieci reklamowej, a może w sieci społecznościowej?

E-mail Marketing

Jaką bazę wybrać i do jakiej grupy trafić? Jak zaprojektować i zaplanować e-mail marketing, aby nie trafił do spamu? Co skłania do otwarcia maila i w jaki sposób jest czytany? W jakim modelu rozliczyć kampanię. Jak mierzyć i porównywać efekty działań? Zwróć się do nas.

Mobile Marketing

Jeśli parę lat temu, 20% ruchu na Twoim serwisie pochodziło z urządzeń mobilnych, a teraz jest to już ponad połowa, to za parę lat… Podobny kierunek zmiany obserwujemy w sprzedaży przez telefony komórkowe. Mobile First! Czy Twój serwis jest na to gotowy? Pomożemy skutecznie wykorzystać rynkowe zmiany.

OFFLINE

Kampanie w mediach tradycyjnych

Dostarczamy rozwiązania i rekomendacje dostosowane do zapotrzebowania klientów. Media tradycyjne nadają się doskonale do budowania komunikacji masowej, są do tego stworzone i mają się świetnie.

Reklama Telewizyjna – Kampanie TV

Masz masowych odbiorców, chciałbyś przeprowadzić kampanię w telewizji ogólnopolskiej. Takie kampanie szybko budują zasięg i wiarygodność marki, nie tylko w grupach konsumentów, ale również wśród Twoich partnerów biznesowych. Dobierzemy odpowiednie stacje, czas emisji i optymalną formę zakupu.

Reklama Radiowa – Kampanie Radiowe

Zależy Ci na ogólnopolskim zasięgu? A może jednak wolisz działać lokalnie? Nie chcesz wydawać dużo na przygotowania materiału do emisji, chcesz szybko rozpocząć kampanię? A może przewidujesz częste zmiany materiału zależne od zmieniającej się sytuacji? Radio będzie do tego idealne.

Reklama Zewnętrzna – Kampanie OOH

Chcesz prowadzić działania w największych miastach, wszystkich, tylko wybranych, a może w konkretnych lokalizacjach, np. obok twoich sklepów. Zależy Ci na szybkim dotarciu z informacją, pokazaniu marki i produktu, nośniki outdoor będą do tego najlepsze.

Reklama Prasowa – Kampanie Prasowe

Profile konkretnych tytułów pasują do Twoich konsumentów i chcesz do nich dotrzeć? A może chciałbyś coś im dać np. próbkę swojego produktu. Skontaktuj się z nami, zaplanujemy kampanię prasową.

Reklama Kinowa – Kampanie w Kinach

Zależy Ci na młodych odbiorcach. Chciałbyś, aby materiał reklamowy emitowany był w komfortowych warunkach, a może chciałbyś powiązać emisję reklamy z innymi działaniami w kinach, np. z promocją. Skontaktuj się z nami.

Wykorzystujemy pliki cookies, by zapewnić Ci najlepsze doświadczenia związane z korzystaniem z naszej strony. Polityka prywatności i plików cookies